Kontakt

Marcin

Jestem Marcin, założyłem firmę FOTOKOALA z miłości i sympatii do fotografowania
i filmowania. Po 8 latach przyszła pora na rebranding. Teraz pod nazwą KOALASTUDIO pracuję wspólnie z wieloma osobami, które są jednocześnie moimi przyjaciółmi i rodziną. W pierwszej kolejności jestem operatorem kamery. W filmach staram się pokazać autentyczność chwili w sposób stonowany
i z pozytywną energią. Poza tym moim zadaniem jest łączenie wszystkich elementów naszej pracy w jedną całość. Ustalam harmonogram pracy poszczególnych członków #koalateam i sprawdzam czy wszystko idzie zgodnie z planem.
Każdy produkt, który wychodzi na światło dzienne pod marką KOALASTUDIO musi zostać zaakceptowany przeze mnie.

Joanna (nie Asia !)

W Teamie #koalastudio jestem fotografem
i osobą zajmującą się kontaktem z klientami w celu ustalenia terminów, pakietów i ofert. Dawno temu, żyłam zasadą „fotograf weselny … nie ma opcji” …ale życie napisało inny scenariusz i praca na ślubach stała się wyzwaniem i przyjemnością. 
Fotografuję od ponad 15 lat, mam duszę artysty i romantyczny charakter- na sesjach stawiam na emocje i uczucia, tło jest dla mnie mniej istotne, ponieważ nawet w środku lasu, wyczaruje Wam bajkowy klimat przepełniony magią. Lubię naturalne, niepozowane zdjęcia,  swobodę i piękne światło. Kocham morze i zachody słońca
(plener nad Bałtykiem?-mówisz i masz-serio!) 
Prywatnie zajmuje się projektowaniem wnętrz, uwielbiam gotować,  jeżdżę konno
i maluje. Jestem konkretna, punktualna
i pomocna. Lubię pracę z ludźmi,  którzy mają dystans do siebie i świata. Jeśli mi zaufacie, na pewno się dogadamy i stworzymy wspaniały materiał.

Paweł

Fotograf, operator w #koalateam.
Nie napiszę tutaj, że urodziłem się z aparatem w rękach, bo pasja przyszła z czasem.
W fotografii ślubnej, którą głównie się zajmuję fascynuje mnie jej różnorodność, nieprzewidywalność (nawet pomimo z góry ustalonego scenariusza). Na każde zlecenie mogę spojrzeć z innej perspektywy i zgodnie z celem mojej pracy uchwycić to czego nikt nie byłby w stanie zauważyć, zatrzymując chwilę w postaci ujęcia.
Poza fotografią interesują mnie nowinki techniczne.

Łukasz

Operator, montażysta a także dyżurny planu. Absolwent AFiT w Warszawie, Laureat wielu konkursów fotograficznych i filmowych. Prywatnie miłośnik gór, dalekich podróży, morsowania, przyrody, gastronomii a także hobbystycznie ogrodnictwa. Od września 2021 w szczęśliwym związku małżeńskim. Miłośnik starych rzeczy oraz sportu…
w telewizji. Współwłaściciel kota, psa jak
i rybek. Sypie kiepskimi żartami.

Łukasz

Każdy film to inna historia. Za każdą historią stoją inni ludzie.
Cześć, jestem Łukasz, w KOALASTUDIO jestem operatorem i montażystą ślubnym. W moim świecie jest miejsce na mnóstwo rzeczy. Mam wiele pasji, a każda z nich zostawia ślad na tym co tworzę. Moje filmy to trochę rocka, trochę subtelności. Trochę piękna i ciepła, ale także odrobina mroku. Każdy z nich jest inny i wyjątkowy. To jak widzę świat i odbieram emocje, staram się przelać na film, który tworzę dla Was. W moich kadrach chcę na zawsze zamknąć uczucia i emocje jakie towarzyszyły Wam tego dnia i sprawić, aby wracanie do nich nawet po wielu latach było ekscytujące i wzruszające.

Grzegorz

 Od dawna pasjonuje mnie proces tworzenia filmu. Dlatego z olbrzymim zainteresowaniem, staram się rozwijać wiedzę w zakresie:  oświetlenia, dźwięku, operatorstwa, organizacji planu oraz montażu. Jestem otwarty na nowe doświadczenia, udoskonalanie się oraz nabywanie nieznanych mi wcześniej umiejętności. Wyzwania  to dla mnie okazja do bycia lepszym, a popełnione błędy są cenną cegiełką w budowli umiejętności. Teoria zawsze idzie w parze z praktyką, a obydwie razem otwierają kolejne drzwi doświadczenia.
Swoją wiedzę teoretyczną rozwijałem w oparciu o pracę na planach teledysków, reklam, programów na Youtube i filmów krótkometrażowych. To właśnie wtedy mogłem nauczyć się tajników pracy operatora, oświetleniowca, dźwiękowca oraz asystenta reżysera. Te wszystkie zebrane wspólnie doświadczenia, stanowią dla mnie świetną podstawę do tworzenia w przyszłości swoich własnych projektów.

Maugo

Cześć, jestem Maugo, w #koalateam zajmuję się ogarnianiem dokumentów.

Ilona

W #koalateam jestem makijażystką, biorę udział w tworzeniu make-up zarówno na sesjach fotograficznych jak również na planie filmowym. Wykonuję makijaże: dzienne, fotograficzne, biznesowe, wieczorowe oraz ślubne. Jestem artystyczną duszą, od zawsze interesowała mnie sztuka i malarstwo, dlatego ukończyłam studia architektoniczne, a następnie studium aranżacji wnętrz. Chęć realizacji kolejnych kreatywnych zamierzeń pchnęła mnie w kierunku tworzenia makijaży. Pragnę pomagać kobietom w odkrywaniu nowej siebie poprzez wydobycie i podkreślenie ich naturalnego, indywidualnego piękna. Twarz stanowi płótno w rękach artysty a kosmetyki to paleta barw, które umiejętnie dobrane wywołują uśmiech na twarzy każdej z nas a… “  Uśmiech jest najpiękniejszym makijażem kobiety “. W swojej pracy dbam o wysoki poziom estetyki i higieny wykonywanych makijaży. Nieustannie analizuję również nowości kosmetyczne i  biorę pod uwagę preferencje klientek, zapewniając jednocześnie miłą atmosferę podczas wykonywania make-up.

Piotr

Operator, montażysta, operator drona. 
Doświadczenie pracy z kamerą zdobywałem pracując zawodowo przy produkcjach telewizyjnych. Interesuję się tworzeniem filmów promocyjnych oraz teledysków. Swoją wiedzę poszerzałem w Akademi Filmu i Telewizji w Warszawie. W KOALASTUDIO zajmuję się montażem i tworzę filmowe ujęcia dronem.

Anna

W #koalateam zajmuję się organizacją planów zdjęciowych.
Dbam, aby naszej ekipie filmowej niczego nie brakowało i wszystko zapięte było na ostatni guzik. Do moich obowiązków należy również publikacja filmów i zdjęć w mediach społecznościowych oraz zarządzam stroną internetową. Staram się, aby nasze produkcje dotarły do jak najszerszej publiczności.